rulet sayi tahmini bahis siteleri

Rahmetli Ercümend Özkan abimizin İsra ve Mirac olayı ile ilgili görüşleri.

28 Haziran 2012, Hidâyet Rehberimiz Ayetler, Yorum Yok »

Rahmetli Ercümend Özkan abimizin İsra ve Mirac olayı ile ilgili görüşleri.

|

«Tevhid akidesini gereği gibi anlayınız ve ona toz kondurmayınız. Şirk veya küfür niteliği taşıyan şeylerden onu titizlikle koruyunuz… Kendinizi kontrol ediniz. Demokratik, laik ve her tür sol pisliklerden temizleyiniz ve temiz tutunuz kendinizi. Allah önce akidesi temiz (kirlenmemiş) olanları sevmektedir.» (Ercümend Özkan / Gençlere Tavsiyeler’den)

Değerli büyüğüm Ercümend ÖZKAN ağabeyimi dinlemek o kadar güzeldi ki; hakikaten onu dinlemeye doymak mümkün değildi. İşte şivesi Kayseri ile Ankara karışımı. Zaman zaman (demeyeyim daha çok argo) sözler de çıkardı ağzından… Olduğu gibi güzel bir insandı… Yaşamı da konuşması da aynen olduğu gibiydi… Kendisi hep böyleydi; yani HALK DİLİYLE konuşan bir Müslüman adamdı. Sanırım ben bu anlamda kendisinden çok etkilendim, genel anlamda benim de hitabetim aynen böyledir. Radyo Mim’de program yaptığımda beni dinleyen insanlar bilirler… Halâ böyleyim… Zaman zaman Angara Argosu (La Oğlum vs.) kullanırım  😐

Burada çok önemli dikkat çektiği konuların en başında: HADİSLERDE İSRAİLİYYAT gelir. Hz. Musa konusunu dikkatle izleyelim.

Ayrıca Hz. Aişe’nin (güya) söylediği söze dikkat edelim…

Kıymetli ağabeyim ve değerli müslüman Ercümend Özkan’ın konuşmalarını izlemek isteyenler Youtube’ye adını soyadını yazsınlar yeter…

 

İSLÂM’A ADANMIŞ BİR ÖMÜR: ERCÜMEND ÖZKAN ~ SİNEVİZYON
(Kısa Yaşam Öyküsü)

http://www.youtube.com/watch?v=T0dHoqrIXN8

|

|KUR’AN’I NASIL ANLAMALIYIZ?!

|

DİNAMİT PROGRAMI (Tayyip Erdoğan, Ercümend Özkan, Ahmet Altan, Bülent Arınç vs.)
Bu Video çok önemli bir vesikadır. Başbakan Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendinin söylemleri de çok önemlidir. Kendilerinin bugün kurduğu Partiye de “İSLÂM PARTİSİ değiliz” söylemi gerçekten çok önemli olmakla birlikte bugün sistemin bir gereği kurulmuş bir parti ve Sayın Erdoğan kesinlikle İslâm adını bu anlamda kullanmamaya özen göstermiştir; bana göre bu tutumu takdire şayandır. Sayın Bülent ARINÇ ‘ın giriş konuşması da doğrusu muhteşem bir tespitle başlar… Rahmetli Ercümend ÖZKAN abi de bir Kur’an Savunucusu olarak meseleyi çok açık ve net kendi penceresinden ortaya koymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar