Online Meal Siparişi

13 Mayıs 2015, , 2 Yorum »

KUR’AN MEALİ HAKKINDA SİPARİŞ BİLGİLENDİRMESİ

Eğer sitemizden (buradan) sipariş veremezseniz: 0 (532) 281 84 07  WhatsApp üzerinden Ad Soyad, Açık Adres Bilgileri ve Kaç Adet istediğinizi yazmanız yeterli olacaktır. Size hesap numaramız oradan da yollanacaktır.

Maalesef İLÇE’de Mahallemizde bulunan Ptt Şubesi KORONA dolayısıyla kapandı, demiştim; şimdi SALI ve PERŞEMBE Günleri hizmet veriyor ve 5-10 TL Ptt Kargo bir bedel alıyor. Eğer sizin için sorun olmazsa Siparişlerinizi bu şekilde yollarız.

Yok acil yollayın derseniz: Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. Ancak Fiyat 20-25 TL civarında tutmaktadır. Ona göre sipariş vermenizi rica ederiz.

📌 NOT: (PTT Kargo ile 1 Adet Kargo Bedeli 5-10 TL) Sipariş Adedine göre 5-10, 15, 20 Lira civarında bir kargo ücretini teslim alırken ödeyeceksiniz. KİTAP TUTARI Hesaba Havale ya da EFT yapıldıktan sonra kargolanmaktadır. Bilginize saygılarımızla.

 

AYRICA ÇOK ÖNEMLİ BİR UYARI !
Değerli Kardeşlerimiz; Kitabın Ölçüsü aşağıda verilmiştir. Lâkin Matbaa’da bir hata yapılmıştır ve Kitabın Cilt Kapağına CEP BOY yazılmıştır hataen. Cep Boy ancak bir elimizin AVUCUNA sığacak ölçüdedir, o da: Eni 7.5 x Boyu 11 cm ‘dir. Bizim Mealimiz BÜYÜK BOY yani Eni 14 cm x Boyu 20 cm değildir. KÜÇÜK BOY EBADINDADIR: Eni 11 cm x Boyu 17 cm ‘dir. Bunu hangi YAYINCIYA Alo deseniz size söylerler.

Ayrıca Kitaplarımız 2010 Tarihli Baskılıdır. O zamanın MALİYET fiyatıyla bugünün maliyeti arasında dağlar kadar fark vardır. 1 Dolar 1-2 liraydı. Bugün, o günün satış fiyatına bastıramıyoruz bile; ki bastırsak piyasada olurdu kitaplar. Ben emekli olduktan sonra YENİ BASKI yaptıramadım. O zamanlar maaşımdan arttırarak yaptırabiliyordum.

Etiketi kapatmaktan hoşlanmıyorum, lakin eski fiyat ile de yollayamayız. Etiketi kaldırıp ta bize ETİKET fiyatını resim çekip yollayarak hakaret edenlere diyorum, yazıklar olsun size… Bu kitabın BEDELİ burada yazan fiyat olamaz, asla… Durumum yok diyen binlerce insana HEDİYE yolladım. Lakin o zaman benim durumum iyiydi, şimdi EMEKLİ biriyim. Devlet değilim ya da arkamda birileri yok ki bu KİTABI finanse eden, sizlere BEDAVAYA yollayayım… Ben bir kişiyim, sizler ise binlerce; hangi birinize yollayayım bedava, Allah’tan korkmaya davet ediyorum…

Zaten elimde en fazla 50-100 adet kaldı, başka da yok, bulamazsınız…

Yazıktır, günahtır bana; daha fazla zulmetmeyin… Gerekirse SATIŞA kapatacağım…

|

Kur'an Meali (Kapak)

CİLTSİZ (İplik Dikiş Karton Kapaklı)

Kitabın Orijinal Adı:
“İNİŞ SIRASINA GÖRE;
KUR’AN’IN TÜRKÇE ÇEVİRİSİ” 

Kapak: CİLTSİZ (KARTON KAPAK)
Kağıt: Lüks Şamua
Ebat: 11 x 17 cm (Küçük Boy)
Sayfa Adeti: 784 Sayfa
Fiyatı: 50 TL

Sipariş vermek için tıklayınız

 

__________________________________________________________________________________________

Kur'an Meali (Kapak)

CİLTLİ (İplik Dikiş, Sert Kapak ve Lüks Ciltli)

Kitabın Orijinal Adı:
“İNİŞ SIRASINA GÖRE;
KUR’AN’IN TÜRKÇE ÇEVİRİSİ” 

Kapak: LÜKS CİLTLİ (Sert Kapak)
Kağıt: Lüks Şamua
Ebat: 11 x 17 cm (Küçük Boy)
Sayfa Adeti: 784 Sayfa
Fiyatı: 60 TL

Sipariş vermek için tıklayınız

 

Piyasayı yani Dağıtımcıları ve Kitabevlerini doyuracak kadar elimizde Kitap mevcut olmadığından sadece buradan bize ulaşan Okuyucularımızın talepleri karşılanabilmektedir, bilginize saygılarımızla.

 

|

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILABİLİRSİNİZ!
https://www.facebook.com/groups/dunyakuranokuyanlartoplulugu/

|

Şu siteye bir kardeşimiz Pdf olarak koymuş, Allah razı olsun. Hem okunabilir ve hem de indirilebilir durumda:

http://docplayer.biz.tr/10969617-Inis-sirasina-gore-kainat-sunnet-akil-bilim-isiginda-kur-an-meali-yayina-hazirlayan-sadik-turkmen-editor-okullara-kaynak-eser.html

Mealimizi İnternet Sitelerinde Karşılaştırma Yapabilirsiniz:

Dileyen herkes, linkleri tıklayarak Mealimizi site üzerinden okumakla birlikte onlarca farklı meal ile kıyaslama yaparak/karşılaştırarak okuyabilir, araştırma yapabilir:

http://www.mealler.org/YazarinTumMealleri.aspx?id=052

Burada tam 55 farklı Meal var: http://www.mealler.org/Yazarlar.aspx

Şimdi vereceğim sitede ise tam 40 farklı Meal ile herhangi bir ayeti karşılaştırabilme imkanına sahipsiniz:

http://www.kuranmeali.org/1/fatiha_suresi/1.ayet/kurani_kerim_mealleri.aspx|

“Online Meal Siparişi” için 2 cevap

 1. Arif dedi ki:

  Anlaşılan iş ticarete dökülmüş. Ayni kitap 17 lira civarinda diger sitelerde satista gorunuyor. Hatta o fiyatlardanda cok sayıda alip hediyede ettim.. Güzel bir is yapilmis ama sonunda nefse yenilmiş

  • Sadık TÜRKMEN dedi ki:

   Merhaba kardeşim; işin ticaretini yapmış olsaydık şimdiye kadar milyonlarca adet baskı yapardık. 2009-2010 yıllarında emekli olmadan önce yapmış olduğum baskılardan elimde 300-400 adet kalmıştı. Ciltsiz 9.90 TL ‘ye 2009 ‘da satılıyordu. Ciltli olan ise 15 TL’ye. Şu an hiçbir internet sitesinde ve kitabevlerinde Kitabımızın satışta olmadığını söyleyeyim öncelikle. İnternet sitelerinde duran görüntü ta 2009-2010 yılları arasında satışta ikenki fiyatlardır.

   Emekli olduktan sonra yeni baskısını yapamadım ekonomik imkansızlıktan dolayı?!

   İşin ticaretini yapanlar gibi; 1 milyon adet baskı yapıp 3-5 liraya maledemiyoruz. 1000 Adet 1000 Adet baskı yaptırabiliyordum o dönem. Şu an bile 1000 adet baskı yaptırmaya kalksam 20-30 Bin TL. Dolayısıyla bir kitaba en az üç katı fiyat koymanız gerekmektedir bu piyasada.

   Neden mi?!

   Dağıtımcılara en az %50-60 indirimli vermek zorundasın. Çünkü o da Kitabevlerine %25-30 indirimli vermek durumundadır ki o da kâr yapabilsin.

   Ben bir bireyim, devlet değilim ya da ekonomik açıdan güçlü biri değilim. Emeklilik ile geçinen ve hatta emekli maaşıyla geçinemeyip EK İŞ yapan biriyim.

   Bizi HOCALARLA karıştırıp günahımıza girme kardeşim.

   Bir Kur’an Mealine 50-60 TL veremeyecek durumda ise bana yaz, sana hediye yollayayım. Binlerce insana hediye yollamış biriyim kendi imkanlarımla, helali hoş olsun.

   Lâkin siz bir tek kişisiniz 50-60 lira vermeyip böyle laflar ediyorsunuz ya?!

   Sorsam SİGARA içiyor musun diye belki de evet diyeceksin?

   Ayda 300-500 TL sırf kendini zehirlemeye veriyorsundur ya da 300-500 TL eften püften şeylere her ay harcama yapıyorsundur. Ne var ki, iş BİR MEAL’e gelince: EN KOLAY YAPTIĞINIZ İŞ BENİM GİBİ BİR İNSANA LAF SOKMAKTIR?!

   Yapmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar