Online Meal Siparişi

13 Mayıs 2015, , 2 Yorum »

KUR’AN MEALİ HAKKINDA SİPARİŞ BİLGİLENDİRMESİ

Eğer sitemizden (buradan) sipariş veremezseniz: Cepten ya da 0 (532) 281 84 07  WhatsApp üzerinden ulaşamazsanız; [email protected] Mail Adresimize yazabilirsiniz. Dilerseniz her ihtimale karşe Hem WhatsApp ve hem de Mail atabilirsiniz: Ad Soyad, Açık Adres Bilgileri ve Kaç Adet istediğinizi yazmanız yeterli olacaktır. Size hesap numaramız oradan da yollanacaktır.

📌 NOT: PTT Kargo ile 1 Adet Kargo Bedeli yaklaşık 8-10 TL Sipariş Adedine göre yani 3-5 Adet olursa 10, 15, 20 Lira civarında bir kargo ücretini teslim alırken ödeyeceksiniz. KİTAP TUTARI Hesaba Havale ya da EFT yapıldıktan sonra kargolanmaktadır. Genelde Ptt Kargo ile yollamayı tercih ediyorum. Dilerseniz Yurtiçi Kargo ile de yollanabilir, Adedi için 35-45 TL arası sipariş adresinin uzaklığına göre fiyat değişebilmektedir, bilginize saygılarımla.

Buradan DEKONTU yollayamazsanız WhatsApp’tan yollayabilirsiniz.

EKONOMİK DURUMU MÜSAİT OLAN İŞ ADAMI VE İŞ KADINLARINA;
Şu an ta 2010 yılında Baskısı yapılan MEALİMİZDEN 50-60 Adet ancak kaldı. Üzerinde Resmi baskı o yıllardan kalma, üzeri kapatılarak gönderilmekte yanlış anlaşılmasın lütfen bilginize. 2010 yılından bu yana Emekli olduğum için yeni Baskılarını yaptıramadım.

Resimlerin üzerine tıklayıp BÜYÜK olarak görünüz.

|

Eğer arzu ederseniz Ahirete intikal etmiş Ana-Baba ve Aile Büyüklerinizin AZİZ HATIRALARI için özel günlerde HEDİYE olarak dağıtılmak ve en az 500 Adet olmak üzere 1000+ Adet ve üzeri ARKA KAPAKTA sizin ve Anne Babalarınızın adları yazılabilir. Bunun için Teklif alabilirsiniz.

|

Kur'an Meali (Kapak)

CİLTSİZ (İplik Dikiş Karton Kapaklı)

Kitabın Orijinal Adı:
“İNİŞ SIRASINA GÖRE;
KUR’AN’IN TÜRKÇE ÇEVİRİSİ” 

Kapak: CİLTSİZ (KARTON KAPAK)
Kağıt: Lüks Şamua
Ebat: 11 x 17 cm (Küçük Boy)
Sayfa Adeti: 784 Sayfa
Fiyatı: 130 TL

Sipariş vermek için tıklayınız

 

__________________________________________________________________________________________

Kur'an Meali (Kapak)

CİLTLİ (İplik Dikiş, Sert Kapak ve Lüks Ciltli)

Kitabın Orijinal Adı:
“İNİŞ SIRASINA GÖRE;
KUR’AN’IN TÜRKÇE ÇEVİRİSİ” 

Kapak: LÜKS CİLTLİ (Sert Kapak)
Kağıt: Lüks Şamua
Ebat: 11 x 17 cm (Küçük Boy)
Sayfa Adeti: 784 Sayfa
Fiyatı: 100 TL

Sipariş vermek için tıklayınız

 

Piyasayı yani Dağıtımcıları ve Kitabevlerini doyuracak kadar elimizde Kitap mevcut olmadığından sadece buradan bize ulaşan Okuyucularımızın talepleri karşılanabilmektedir, bilginize saygılarımızla.

 

|

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILABİLİRSİNİZ!
https://www.facebook.com/groups/dunyakuranokuyanlartoplulugu/

|

Şu siteye bir kardeşimiz Pdf olarak koymuş, Allah razı olsun. Hem okunabilir ve hem de indirilebilir durumda:

http://docplayer.biz.tr/10969617-Inis-sirasina-gore-kainat-sunnet-akil-bilim-isiginda-kur-an-meali-yayina-hazirlayan-sadik-turkmen-editor-okullara-kaynak-eser.html

Mealimizi İnternet Sitelerinde Karşılaştırma Yapabilirsiniz:

Dileyen herkes, linkleri tıklayarak Mealimizi site üzerinden okumakla birlikte onlarca farklı meal ile kıyaslama yaparak/karşılaştırarak okuyabilir, araştırma yapabilir:

http://www.mealler.org/YazarinTumMealleri.aspx?id=052

Burada tam 55 farklı Meal var: http://www.mealler.org/Yazarlar.aspx

Şimdi vereceğim sitede ise tam 40 farklı Meal ile herhangi bir ayeti karşılaştırabilme imkanına sahipsiniz:

http://www.kuranmeali.org/1/fatiha_suresi/1.ayet/kurani_kerim_mealleri.aspx|

“Online Meal Siparişi” için 2 cevap

 1. Arif dedi ki:

  Anlaşılan iş ticarete dökülmüş. Ayni kitap 17 lira civarinda diger sitelerde satista gorunuyor. Hatta o fiyatlardanda cok sayıda alip hediyede ettim.. Güzel bir is yapilmis ama sonunda nefse yenilmiş

  • Sadık TÜRKMEN dedi ki:

   Merhaba kardeşim; işin ticaretini yapmış olsaydık şimdiye kadar milyonlarca adet baskı yapardık. 2009-2010 yıllarında emekli olmadan önce yapmış olduğum baskılardan elimde 300-400 adet kalmıştı. Ciltsiz 9.90 TL ‘ye 2009 ‘da satılıyordu. Ciltli olan ise 15 TL’ye. Şu an hiçbir internet sitesinde ve kitabevlerinde Kitabımızın satışta olmadığını söyleyeyim öncelikle. İnternet sitelerinde duran görüntü ta 2009-2010 yılları arasında satışta ikenki fiyatlardır.

   Emekli olduktan sonra yeni baskısını yapamadım ekonomik imkansızlıktan dolayı?!

   İşin ticaretini yapanlar gibi; 1 milyon adet baskı yapıp 3-5 liraya maledemiyoruz. 1000 Adet 1000 Adet baskı yaptırabiliyordum o dönem. Şu an bile 1000 adet baskı yaptırmaya kalksam 20-30 Bin TL. Dolayısıyla bir kitaba en az üç katı fiyat koymanız gerekmektedir bu piyasada.

   Neden mi?!

   Dağıtımcılara en az %50-60 indirimli vermek zorundasın. Çünkü o da Kitabevlerine %25-30 indirimli vermek durumundadır ki o da kâr yapabilsin.

   Ben bir bireyim, devlet değilim ya da ekonomik açıdan güçlü biri değilim. Emeklilik ile geçinen ve hatta emekli maaşıyla geçinemeyip EK İŞ yapan biriyim.

   Bizi HOCALARLA karıştırıp günahımıza girme kardeşim.

   Bir Kur’an Mealine 50-60 TL veremeyecek durumda ise bana yaz, sana hediye yollayayım. Binlerce insana hediye yollamış biriyim kendi imkanlarımla, helali hoş olsun.

   Lâkin siz bir tek kişisiniz 50-60 lira vermeyip böyle laflar ediyorsunuz ya?!

   Sorsam SİGARA içiyor musun diye belki de evet diyeceksin?

   Ayda 300-500 TL sırf kendini zehirlemeye veriyorsundur ya da 300-500 TL eften püften şeylere her ay harcama yapıyorsundur. Ne var ki, iş BİR MEAL’e gelince: EN KOLAY YAPTIĞINIZ İŞ BENİM GİBİ BİR İNSANA LAF SOKMAKTIR?!

   Yapmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar