rulet sayi tahmini bahis siteleri

Mazeret yok andı

28 Nisan 2011, Kendine Yatırım, Yorum Yok »

Ben bir “Mazeret Yok!” kişisiyim. Kişisel sorumlulukla yaşarım, her sözümden ve eylemimden sorumluyorum. Hayatta olmanın anlamını biliyorum, yolum açık ve net.

Yaşamdaki amacımı biliyorum ve görev bilinciyle çalışıyorum. Kişisel bütünlülükle hareket ediyor, tüm kararlarıma sahip çıkıyor, her zaman gelimden geleni yapıyor, olabileceğimin en iyisi olmaya çalışıyorum. Geçmişte üzüntü ve başarısızlıklara yol açmış olabilen, yapılan veya yapılmayan her şey için kendimi ve başkalarını bağışlıyorum.

 

Çevremi bağışlıyor ve engelleri aşıyorum.

Geçmişi geride bırakıyor, mükemmellik yolunda ilerliyorum. Asla değer yargılaması yapmayarak koruduğum sağlam bir özsaygım var. Herkese tümüyle koşulsuz bir anlayışla yaklaşıyor, onları oldukları gibi kabul ediyorum, çünkü Yaradan’ın gözünde hepimiz eşitiz. Bir “Mazeret Yok!” kişisi olarak, yetenek ve becerilerime güvenim her zaman tam. İdeal bir sağlığa sahip oluyor, kendimi enerjik hissediyorum.

 

Neşe dolu oluşum yüz ifademe yansıyor.

Düşünce, söz ve eylemlerimde özdenetim sağlıyorum; işlerin sonunu getirecek sabra sahibim..

Kendime ve başkalarına karşı her zaman dürüstüm; kendim için doğru hedefler belirliyorum. Korkularımı yenmemi, risk almamı ve istediğim yaşamı elde etmemi sağlayacak kadar büyük bir düşüm var. Her zaman öğreniyor ve gelişiyorum; aklımı geliştiriyor ve yeni beceriler ediniyorum. İnsanlara ilgi duyuyor ve onları, tüm potansiyellerini gerçekleştirmeye teşvik ediyorum. İnsanları anlamaya çalışıyor ve onlarla etkili iletişim kuruyorum. Ailemi ve arkadaşlarımı takdir ediyor, onların benim için ne kadar önemli olduğunun bilincine varıyorum. İnsanlara saygı duyuyor, yetenek ve becerilerini takdir ediyor, herkes için sevgi ve sevecenlik besliyorum.

İnsanlara hizmet etmek ve fark yaratmak için büyük bir arzum var.

 

Yaşamımın yedi temel yönünü dengeliyorum:

Fiziksel, Zihinsel, Ruhsal, Aile, Kariyer, Ekonomik ve Sosyal.

Denetimimde olan yaşamım verdiğim kararların bir ürünü. Bende “Mazeret Yok!” Tüm mazeretlerim yok oldu. “Mazeret Yok!” yaşamı tam bana göre.

 

Ben bir “Mazeret Yok!” kişisiyim..

 

(BİLİM ADAMI DEYİŞLERİNDEN)

 

 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar