rulet sayi tahmini bahis siteleri

Kitaplar hakkında tanıtım yazısı

25 Eylül 2011, Kur'an Mealimiz Hakkında, Yorum Yok »

KİTAPLAR HAKKINDA TANITIM YAZISI


Arka Kapak yazısı; 
MEKKΠ(Mekke’de İnen) SURELER:
“Tüm insanlar tarafından okunması gözönünde bulundurularak hazırlanmış olup
ileriyi düşünmeyi ve iman etmeyi öğretir.”


“Kur’an arapça metindir”.

Zihnin en büyük zorluğu çelişkiler içinde bocalamasıdır. Çelişkiler içinde bocalayan zihin çelişkili kararlar verecek, çelişkili davranışlar ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle zihne, asıl yol göstermesi gereken bir kitap olması gerekir. Bu yol gösterici, rehber; ancak ve ancak içerisinde çelişki bulunmayan bir kitap olabilir. İçerisinde çelişki bulunmayan kitap hangisidir? Araştırmacılar yeryüzünde mevcut bütün kitapları inceleyerek, içinde çelişki bulunmayan bir kitap bulmaya çalışsınlar. Yaptığımız araştırmaların sonucunda içinde çelişki bulunmayan bir tek kitap bulabildik. Bu kitap ise “Orijinal Arapça Kur’an” ismindeki kitaptır.  Kur’an çevirileri/mealleri akla ve bilimsel kanunlara aykırı değilse ve içinde çelişki yoksa istifade edilecek kitaplardır. [SUNUŞ’tan]

 

►Kargo Bedeli size aittir. Türkiye Geneli Kur’an Meali Tanıtım ve Satış Gönüllülerimiz de dahil olmak üzere, Sitemiz üzerinden sipariş veren herkes için geçerlidir. Kargo ücreti ile ilgili gerekli indirim Liste Fiyatı üzerinden yapılmıştır. Türkiye’nin her köşesine 1 kitap için yaklaşık tutar 4-5 TL’dir, 10-20 adet arası ödemeniz gereken ise 8-10 TL.

►Sipariş verdiğinizde; 09:00 – 18:00 arası Telefon ile iletişim kurularak sipariş teyidi alınacaktır… Normal telefonunuzun yanısıra size anında ulaşabilmemiz açısından Gsm telefonunuzu da yazarsanız iyi olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar