rulet sayi tahmini bahis siteleri

Kendisinde, Ailesinde veya yakınlarında Kronik Şeker Hastalığı olanlara duyurulur.

16 Ocak 2012, Haber ve Duyurular, 4 Yorum »

  Değerli arkadaşlar, güzel insanlar!

 

Eğer siz veya sizin Ailenizden herhangi bir fert ŞEKER HASTASI ise (özellikle insülin bağımlısı iseler); size ismini vereceğim ilâcı lütfen doktorunuza danışarak/hatırlatarak sizin hastanıza da uygun ise mutlaka yazdırınız.

Her ikisi de bir Şeker Hastası için ÖMÜR BOYU kullanılması gereken olmazsa olmaz ilâçlardandır.

Bunu her doktor akledip yazmıyor. Siz mutlaka hatırlatınız. Benim “Dahiliye Uzmanı Doktorum”dan Allah razı olsun; “Yukarıda naklettiğim sözlerim onun beyânıdır”. (Ben 1998 yılında Şeker Hastası oldum. 2008’e kadar ilâç kullanıyordum, daha sonra; ilâçlar yeterli gelmedi, insüline döndüm ve 2008 yılından bu yana İnsülin iğnesi kullanıyorum; yani yaşayan biriyim. Aşağıdaki ilâçların da faydasını görüyorum şükürler olsun. 3 kez gözlerimden anjiyo oldum. Her iki bacağım ve her iki ayak parmaklarım, el parmaklarım uyuşuyordu sabaha karşı kaskatı kesiliyorlardı. Bu ilaçlardan sonra Rabbime sonsuz şükürler olsun çok iyiyim. Doktorum Mübeccel hanımefendiye minnettarım. İstanbul’da olanlar; Küçükköy Özel Duygu Hastanesi, Dahiliye Bölümü’nde Mübeccel hanıma başvurabilirler.)

Birinci ilâç; Dahiliye Doktorum, Nöroloji Uzmanı Doktor arkadaşına gönderdiğinde: Tioctacid 600 HR ‘yi yazdı. Bu ilâç sinir ve sinir uçlarının şeker hastalığı tarafından tahribatının engellemesine yardımcıdır. Bu şu demektir; Allah korusun, ayak parmak uçları, ayaklarımız ve parmak uçlarımızın zaman içerisinde kesilmesine kadar götüren rahatsızlıkları önlemektedir. Yani hani Kangren dediğimiz o ölümcül rahatsızlığın önlenmesine katkıda bulunan ilâçlardandır. Ben her iki ilâcı da yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve şükürler olsun; diyetime de dikkat ettiğim sürece iyi durumdayım. (Doktorunuz size uygun olan HR’yi verecektir, yani; 200, 400, 600 HR.)

 Bu ilâc ile ilgili detay bilgiyi şu linkte bulabilirsiniz:
http://www.1ilac.com/ilaclar/Gen.ilac/THIOCTACID.600.HR.film.tablet.htm

“Kendisinde, Ailesinde veya yakınlarında Kronik Şeker Hastalığı olanlara duyurulur.” için 4 cevap

  1. manofmerciful dedi ki:

    asıl güzellik sizde değerli abim. rahman sizede şifa versin… slm ve dua ile.

  2. […] Dahiliye Doktorum, Nöroloji Uzmanı Doktor arkadaşına gönderdiğinde: Tioctacid 600 HR ‘yi yazdı. Bu ilâç sinir ve sinir uçlarının şeker hastalığı tarafından tahribatının engellemesine yardımcıdır. Bu şu demektir; Allah korusun, ayak parmak uçları, ayaklarımız ve parmak uçlarımızın zaman içerisinde kesilmesine kadar götüren rahatsızlıkları önlemektedir. Yani hani Kangren dediğimiz o ölümcül rahatsızlığın önlenmesine katkıda bulunan ilâçlardandır. Ben her iki ilâcı da yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve şükürler olsun; diyetime de dikkat ettiğim sürece iyi durumdayım. (Doktorunuz size uygun olan HR’yi verecektir, yani; 200, 400, 600 HR.) (Thioctacid kullananlar yorumları, (Sadık Türkmen) […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar