rulet sayi tahmini bahis siteleri

Facebook listemde bulunan arkadaşlarımın bilgisine!..

17 Ocak 2012, Haber ve Duyurular, Yorum Yok »

► Değerli arkadaşlar;
paylaşımlarıma OLUMLU ya da OLUMSUZ hiçbir şekilde lütfen yorum yaparak görüş belirtmeyiniz!..

 

Kişisel Web Sitem’de (yani burada) dilediğiniz yazıma ve paylaşımıma yorum yapabilirsiniz, kesinlikle hiçbir sansür uygulamadan yayınlıyorum. Küfür ve hakaretleriniz de dahil; burada herşeye hazırım. Ama Facebook sayfalarımda denetim bizim elimizde olmadığı için; küfür, hakaret ve tehditvari sözler yayınlandıktan sonra okuduğumuzda insan olmamız hasebiyle dengemiz bozuluyor.

Özellikle Facebook’ta şahsıma ait görüş ve düşüncelerime (paylaşımlarıma) katılırsanız bu görüş ve düşüncelerimizi alınız ve kendinize mâlediniz, helâl-i hoş olsun; katılmazsanız bırakınız orada asılı kalsın.

Katıldığınız düşüncelerime zaten BEĞENEREK destek veriyorsunuz. Bunun için müteşekkirim her zaman. Beğenmediğiniz zaman da benim gibi düşünmüyorsunuz demektir. Katılmadığım şeyleri ben de beğenmiyorum… (Ancak bilindiği üzere yorumlarda herkes haddini bilmiyor; edep dairesi dışına çıkabiliyor, dolayısıyla biz de aynı şekilde edep dairesi dışına çıkabiliyoruz ve sonra yaptıklarımıza üzülüyoruz.)

Benimsediğim görüş ve paylaşımlara “Beğenerek” katılıyorum. Eğer bir yorum yapacaksam; o beğendiğim şeye yorum yazarak paylaşırım. Kimsenin paylaşımına mümkün mertebe yorum yapmayı düşünmüyorum; bence siz de böyle yapın. Benim paylaştığım herhangi bir şeyi beğenmediniz mi ve illâ yorum yapmak mı istiyorsunuz; siz kendi sayfanızda paylaşarak yorum yapın: Dolayısıyla ilgili kişiler okuyup vermek istediğiniz mesajı alacaktır. Ben öyle yapmaya başladım.  Son günlerdeki bazı olumsuz olaylardan dolayı, ikinci bir kararıma kadar böyle olması bence daha uygun.

Ben ne zaman: “Bu konuda sizlerin OLUMLU ya da OLUMSUZ görüşlerinizi beklerim” diye bir ricada bulunursam ve sizler de lütfeder/arzu edip yazarsanız başka! Bunun dışında lütfen olumlu veya olumsuz görüş belirtmeyiniz.

Bundan böyle Facebook’un YORUM ayrıcalığını Cahil insanların (onun bunun müntesibi -mutaassıp-, o cemaatin bu cemaatin sorgusuz bağımlıları, o efendinin bu efendinin, o hocanın bu hocanın körü körüne bağlılarının) eline ve insafına bırakmak istemiyorum; dolayısıyla bilgisiz ve saldırganca yorum yazan insanlar beni üzüyor, üzülünce de insan olmam hasebiyle karşımdaki insanı ben de üzebiliyorum. Paylaşımlarıma yorum yazınız; beni eleştiriniz veya benim görüşlerimi benimseyip olumlu şeyler yazınız diye paylaşmıyorum…

 

BEN YIKICI DEĞİL, YAPICI BİR UYARIYA AÇIK BİR İNSANIM!..

Öyleyse yorumlarınızda hakaret olmasın, yapıcı şeylere her zaman açığım…

Eminim hepimiz öyleyizdir. Ancak bazıları birilerini iğnelemekten, laf sokmaktan hoşlanıyor; EGOSUNU TATMİN EDİYOR!..

Ricam dışı; olumlu ya da olumsuz yorum yapanlar, kim olursa olsun uyarılmadan silineceklerdir, saygılarımla bilginize sunar, bu konuya göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim!..

 

BU VESİLE İLE HELÂLLİK (ÖZÜR) DİLİYORUM

Bu vesile ile; Facebook ve diğer sosyal medya ortamlarında birbirimizi kırdığımız herkesten helâllik (özür) diliyorum. Gerek ben hatalı olayım, gerek ise (hatalarını) kabul etmeseler de karşı taraf hatalı olsun; ilgili herkesten helâllik (özür) diliyorum.

Yapı itibariyle biraz (değil) aşırı şekilde sinirli bir insanım ve sabır ehli biri de maalesef değilim. Küfürlere, hakaretlere ve tehditlere hiçbir zaman gelemedim. Eyvallah diyemedim. Bir tokat atana asla diğer yüzümü de çevirip bir tokat ta buraya at diye yüzümü çevirmedim.

Bir derdi olan varsa; her zaman: “Ben ortada ve açıkta biriyim; yani bir yayınevi ve kitapları olan biriyim: Gizli saklı biri değilim; adres ve telefon verebilirim, buyursun gelsin yapabileceği bir şey varsa elinden geldiğince ardına koymasın” diyorum.

Varsa bir gücünüz, toplayın ve bu işiniz başınıza dert olmasın: BANA UYGULAYIN!..

Ben de YAPACAĞIMI YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM ve EDİYORUM…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar